שווקים בלונדון

+ שוק פורטובלו (שוק)


על שוק פורטובלו:
השוק המפורסם של שכונת נוטינג היל הפועל בימי שבת לאורך רחוב פורטבלו ומרכז בו מגוון רחב של חנויות ודוכנים לממכר ביגוד, מוצרים, תקליטים, בגדים יש שניה וחדשים. שוק פורטבלו נחשב לאחד הטובים באירופה ויש בו שילוב של חנויות בוטיק, רשתות יוקרתיות וחנויות וינטאג', לצד שוק אוכל מגוון ודוכני פירות וירקות. חשוב לזכור כי שוק המזון פתוח בסופי השבוע ולאורך השבוע פועלים בעיקר חנויות העתיקות ויתר החנויות הקבועות. לאורך השוק מתחלפים הדוכנים בחנויות בגדים ומתנות ומאוחר יותר הופך השוק לשוק אוכל עם מגוון מזון שמיוצר במקום. בסוף השוק יש ריכוז דוכנים של פריטי יד שניה.
כתובת: Portobello Rd , לונדון ,


לדף הבית של שוק פורטובלו לחץ כאן

+ שוק קמדן (שוק)


על שוק קמדן:
שוק קמדן ממוקם בשכונת קמדן הינו אחד השווקים המפורסמים והגדולים מבין מספר שווקים בלונדון, הוא מורכב מקמדן לוק מרקט, סטבלס מרקט וקמדן קנאל מרקט. תוכלו למצוא כאן מגוון גדול של מזכרות, בגדים, מוצרי אמנות, תכשיטים, עתיקות, פריטי וינטאג', תקליטים, כובעים, פוסטרים, בגדי עור, ג'ינסים ועוד. בהמשך, במעלה התעלה ממוקם שוק קמדן לוק, שרוב פעילותו מתרחשת בסופי שבוע, כאן תוכלו למצוא צעצועים, עתיקות, ספרים יד שניה ובגדים במגוון סגנונות.
כתובת: Camden High Street 168 , לונדון ,
אתר אינטרנט: שוק קמדן לחץ כאן


לדף הבית של שוק קמדן לחץ כאן

+ שוק פטיקוט ליין (שוק)


על שוק פטיקוט ליין:
החל כשוק יום א' המפורסם והוותיק של לונדון, המציע בגדים ומוצרים לבית ובהמשך החל לפעול במהלך כל השבוע. בשוק ניתן למצוא מגוון רחב של סחורות, מוצרי טקסטיל, ביגוד ומוצרי אופנה במחירים אטרקטיביים ואף מציאות של מעצבים ידועים. מדובר בשוק צבעוני ותוסס, המושך אליו מבקרים רבים לאורך כל השנה והוא משתרע על פני מספר רחובות. לכן, הקדימו הגעתכם אליו ביום ראשון, כי הוא פעיל עד שעות הצהריים בלבד. זהו אחד המקומות היחידים כמעט בלונדון, שבו ניתן להתמקח עם הרוכלים בנוגע למחיר.
כתובת: Middlesex Street , לונדון ,


לדף הבית של שוק פטיקוט ליין לחץ כאן

+ שוק בריק ליין (שוק)


על שוק בריק ליין:
הינו שוק פשפשים הפועל בימי ראשון בבוקר בלבד וממוקם בשכונת בריק ליין שבמזרח לונדון. בשוק ניתן למצוא אלפי פריטי יד שניה, ביגוד, מזכרות, תיקים, תכשיטים, תקליטים, כובעים ועוד. השוק נמצא בשכונת מהגרים ולכן הפריטים בו מגוונים, במורד הרחוב יש מספר חנויות למשי, המנוהלות על ידיד האוכלוסיה ההודית הגדולה של האזור. את שארית היום הקדישו לשיטוט ברחובות הסמוכים לו בין חנויות האופנה הרבות.
טלפון: 0207 364 1717
כתובת: Shoreditch , לונדון ,


לדף הבית של שוק בריק ליין לחץ כאן

+ שוק ספיטלפילד (שוק)


על שוק ספיטלפילד:
ינו שוק שוקק וגדול, הפועל בכל השבוע ובימי ראשון, שהוא היום העמוס ביותר, מוקמים בו בנוסף, גם דוכנים רבים לממכר מזכרות, עתיקות ועוד. המתחם כולו מקורה, כך שמזג האוויר אינו מהווה גורם מפריע להנאה מבחינת שפע ההיצע בו. בשוק ספיטלפילד יש מגוון רחב של מוצרי אופנה והלבשה, מוצרי אמנות ותכשיטים, כובעים, תיקים ועוד מציאות לבית. בימי שישי מומלץ לחובבי האופנה להגיע לכאן ובימי שלישי לחובבי העתיקות. לצד החנויות הרבות יש בתי קפה ומסעדות. בהמשך תוכלו לבקר בשוק האורגני המציע לחמים איכותיים, גבינות, יין, בשר, תבלינים, פירות וירקות.
כתובת: Lamb St , לונדון ,


לדף הבית של שוק ספיטלפילד לחץ כאן

+ שוק בורו (שוק)


על שוק בורו:
פעל במשך מאות שנים כמקור המרכזי של מזון ומוצרי מאכל בלונדון ובשנים האחרונות שינה את פניו והפך לשוק של אוכל גורמה. בכל יום מספק שוק הירקות והפירות המקורה, מגוון רחב של מעדנים, מאפים, משקאות ועוד למבקרים הרבים שפוקדים אותו. תוכלו ליהנות כאן מאוכל איכותי וטעים וגם לרכוש מוצרי מזון רבים. בסביבת השוק מסעדות וברים אופנתיים ובעת סגירתו הם מתמלאים בתושבי לונדון, המגיעים לשתות בירה של אחר הצהריים.
כתובת: Southwark St , לונדון ,
אתר אינטרנט: שוק בורו לחץ כאן


לדף הבית של שוק בורו לחץ כאן

+ בורמונדסקי מרקט (שוק)


על בורמונדסקי מרקט:
שוק העתיקות הגדול ביותר בלונדון והוא פועל בימי שישי בלבד. השוק נחשב לאחד מהשקטים מבין השווקים בלונדון והוא ידוע כשוק עתיקות עם מגוון רחב ונדיר שלהן במחירים סבירים. כאן ניתן למצוא כלי כסף עתיקים, תכשיטים נדירים ושמורים, עתיקות, נחושת ועוד. כלי כסף בעלי היסטוריה ארוכת שנים, תכשיטים שנשמרו עוד מן התקופה הויקטוריאנית, כלים עשויים נחושת ומיני עתיקות נוספות. בקרבת השוק נמצאת בכנסיית סנט ג'יימס ולאחר השוטטות בשוק, מומלץ לבקר בה. בשוק ובסיסתו יש מגוון בתי קפה ומסעדות.
כתובת: Bermondsey Square 12 , לונדון ,


לדף הבית של בורמונדסקי מרקט לחץ כאן

+ שוק אלפי'ז (שוק)


על שוק אלפי'ז:
נחשב לשוק העתיקות העתיק ביותר בלונדון. בנוסף לעתיקות ועוד מוצרי וינטאג', תוכלו למצוא כאן גם הרבה תבלינים לבנוניים, פירות ודוכני דגים שקמו בעקבות היות האזור מאוכלס במהגרים לבנוניים. אלפי'ז מאפשר לכם לרכוש חולצות בזיל הזול, מעילים, מזוודות, סדינים, בדים וצעצועים. אל תחמיצו את המתחם בן שלוש קומות של עתיקות, ביגוד עתיק, תכשיטים, נברשות, ספרים ורהיטים. לצד השוק, ברחוב הכנסייה נמצאות חנויות רבות ומעניינות גם כן.
טלפון: 020 7723 6066
טלפון: 020 7724 0999
כתובת: Church Street 13-25 , לונדון ,
אתר אינטרנט: שוק אלפי'ז לחץ כאן


לדף הבית של שוק אלפי'ז לחץ כאן

+ שוק גריניץ' (שוק)


על שוק גריניץ':
שוק הנמצא במרחק של 20 דקות ממרכז לונדון ומומלץ במיוחד לחובבי עתיקות ואספנים, שמעוניינים לצאת ממרכז העיר לצורך מציאת שווקים בלונדון. גם חובבי עבודות יד, ימצאו בשוק גריניץ' את מבוקשם, כיוון שהשוק מורכב משני חלקים האחד מקורה והשני בפינת הרחוב. למי שמעוניין בחפצי יד שנייה פנו לקולג' אפרוץ' , ואם אתם בעניין של עתיקות ופרטי אספנות, המשיכו לכיוון גרינץ' היי רואד . בשוק גריניץ' ניתן למצוא גם בגדים שונים וחלקם מיובאים מהמזרח. מומלץ לערוך טיול רגלי בעיר גריניץ' ובאטרקציות היפות בה.
כתובת: Greenwich High Road , לונדון ,


לדף הבית של שוק גריניץ' לחץ כאן

+ שוק ברודווי (שוק)


על שוק ברודווי:
שוק מיוחד ומלא קסם, הממוקם ברובע האקני באיסט אנד. בעבר פעל כשוק למזון בלבד ובשנים האחרונות הפך לשוק מוביל בגזרת האופנה והוינטאג' המתעורר. בשוק יש מציאות שונות ממעצבים ידועי שם וגם כאלו שיתפרסמו בוודאי בהמשך דרכם. מומלץ לחובבי אופנה ואוהבי נבירות במציאות.
כתובת: Broadway Market , לונדון ,Hackney


לדף הבית של שוק ברודווי לחץ כאן

+ שוק בריקסטון (שוק)


על שוק בריקסטון:
ממוקם בדרום לונדון בשכונת בריקסטון ומעט מרוחק מרוב השווקים בלונדון. השוק עבר שיפוץ יסודי בשנים האחרונות, דבר שהפך אותו לנעים ומומלץ ביותר. גם שוק זה משלב אזור עם מהגרים רבים ולכן יש כאן מגוון רחב של נגיעות אתניות מדרום אמריקה, מרוקו ועוד. יש כאן חנויות ודוכני מזון רבים, המציעים אוכל אפריקאי וקאריבי, לצד אביזרי אופנה, מתנות ומזכרות, מספרות ומכוני טיפוח. בימי שבת פועל כאן שוק מעצבים מקומיים המוכרים תכשיטים, מוצרי אמנות, ביגוד ואביזרים. פרט לבתי קפה ומסעדות, מתקיימים בשוק גם הופעות רחוב בסופי השבוע.
כתובת: Electric Avenue , לונדון ,Brixton


לדף הבית של שוק בריקסטון לחץ כאן
*הוראות הגעה ל "שווקים בלונדון" סרוק את הברקוד וההוראות הגעה יעברו אליך אוטומטית לסמארטפון.

SendToPhone.png

 

הורד את סורק הברקודים המועדף על מגיעים בקליק (לאפל\אנרואיד\ווינדוס מובייל)


מנקים את העולם 2012הכי נצפים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
מתחם קניות
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
פידבקים
פידבק
אני בעל אולם בירושלים ואני מקבל הרבה פידבקים חיובים מלקוחות ואורחים שהם הגיעו בקלות בזכות מגיעים בקליק
מאתליאור , בתאריך 12/09/2012

פידבק
איך לא חשבו על זה קודם .... ממש אפליקציה פשוטה להפעלה
מאתאבי , בתאריך 26/08/2012
הדוא"ל שלנו : info@dbr.co.il
טופס יצירת קשר
 
שימו לב: למניעת אי נעימות
ההודעה מגיעה לאתר מגיעים בקליק ולא לבית העסק איתו אתם מנסים ליצור קשר
בחר נושא :
שם ושם משפחה:
מספר טלפון:
דוא''ל:
vaildCode:
תוכן ההודעה:
 
נבנה ע'י DBR Smart Solutions עיצוב אתרים, מפת אתר
Created By DBR Smart Solutions Web Design,     Designed by: DBR Smart Solution